Suvenirnica je otvorena u listopadu 2013. U njoj možete nabaviti Don Boscove suvenire i knjižice, majice, molitvenike, suvenire svetišta Sveta Mati Slobode, brošure, popularne lijekove „Ljubav forte“ i ostale predmete. Suvenirnica je otvorena nedjeljom od 10 do 14 sati i prigodnim blagdanima.

Lijepo je primiti dar, a ako je još k tome odabran ukusno i s mjerom, još je ljepše darivati prijatelje i obitelj.

POPIS SUVENIRA

Tjedan dobrog štiva!

Povodom salezijanskog mjeseca u kojem obilježavamo naše svece zaštitnike promoviramo čitanje dobroga štiva. U okviru ove inicijative volonteri naše suvenirnice izložit će brojne naslove, osobito novosti izdavačke kuće Salesiana. Svi su naslovi s posebnim popustom, a kupnjom podržavate rad našeg oratorija!

Novosti u suvenirnici

Suvenirnica je otvorena nedjeljom od 10:00 do 14:00 sati. U suvenirnici možete naći salezijanske molitvenike, Katekizme, kipiće, majice, šalice, vreće, krunice i ostale suvenire s motivima don Bosca, Piete-Mati Slobode, Duha Svetoga i slično. Novost u ponudi je veliki izbor knjiga salezijanske izdavačke kuće Salesiana, kao i poznata izdanja nakladne kuće VERBUM.

Vjeronaučni susreti u suvenirnici

U suvenirnici možete naći nove cikluse vjeronaučnih susreta don Damira Stojića, poput “Muškarac po Božjem naumu”(50kn), “Vjerujem”(60kn) koji se sastoji od čak 7 cd-a i “Oče naš”(50kn). Također, kod nas možete nabaviti i novi cd Božje pobjede “Dođi”(50kn).

Novo u župnoj suvenirnici

U suvenirnici od danas možete pronaći prigodne božićne magnetiće i keramičke ukrase za bor. Ukrasi su ručni rad zajednice Cenacolo. Dođite i pogledajte!

Raspelo Cenacolo u suvenirnici

U župnoj suvenirnici možet kupiti drveno raspelo s metalnim Kristom. Dimenzije križa su 16,5 cm x 9 cm. Križ je diskretne veličine te je pogodan za Vaš zid ili kao idealan poklon za Krizmu ili Svetu Pričest. Ovi su križevi inače proizašli iz kreativne radionice zajednice Cenacolo.

Crobook u suvenirnici

U petak, 18.travnja u našu župnu suvenirnicu došao je novi proizvod-CROBOOK! Crobook je hrvatski brand izrade raznoraznih note-bookova, suvenira te raznih rokovnika i bilježnica ručne izrade. Naši župni Crobookovi imaju 4 motiva: dva sa don Boscom, ocem i učiteljem mladeži i dva sa svetištem, tj. obilježljima koja su značajna: kenotaf i brojka od 15 840 poginulih hrvatskih branitelja, Pieta, oltarni reljef i svetohranište. Crobook je idalan poklon, suvenir koji služi za pisanje zabilješki. Potražite svoj primjerak u uredu Vijeća mladih danas prije i nakon obreda Velike subote.

Prilika za kupnju plakata s likom Ivana Pavla II.

Kanonizacija blaženika Ivana Pavla II. održat će se 27. travnja 2014. u Rimu, odlučio je papa Franjo, a priopćio je Tiskovni ured Svete Stolice. Papa Franjo održao je u apostolskoj palači konzistorij za proglašenje svetima dvojice papa, Ivana Pavla II. i Ivana XXIII.

Otvorena je suvenirnica

U nedjelju 27. listopada otvorili smo suvenirnicu u kojoj možete nabaviti don Boscove suvenire i knjižice, majice, molitvenike, suvenire SMS i slično. Suvenirnica je otvorena nedjeljom od 9.30 do 14 sati i prigodnim blagdanima