Dragi župljani,

sprovod don Stjepana Pasarića održat će se u srijedu, 16. listopada u 10:50 na Miroševcu, a sveta misa zadušnica istoga dana u 12:30 u našoj crkvi.

Sve vas pozivamo da se zajedno okupimo i odamo počast našem don Stjepanu.

Don Stjepan je bio hodajuća radost, toplina, bio je širitelj njegovog mira. Toliko je ljubio Krista, Mariju, sv. Josipa da je suvišno bilo što reći, dovoljno je bilo vidjeti ga dok predslavi euharistiju. Don Stjepane, hvala Vam na svemu, na svakoj molitvi, na svakom podijeljenom sakramentu, svakoj poticajnoj riječi, svakom iskrenom osmijehu, a napose na Vašoj blagosti. Neka Vam Otac nebeski udjeli vječni mir, oprosti sve Vaše grijehe i otvori Vam širom vrata raja kako bi mogli vidjeti ono za čim ste čeznuli, a to je Kraljevstvo nebesko! Počivali u miru Božjem.