Udruga Nazaret poziva na premijeru filma “Župa svetog Ante Padovanskog Petrićevac – Banja Luka” koja će se održati u petak, 1. ožujka u 20,00 sati u našoj dvorani “Don Petar Šimić”.

Film Župa sv. Ante Padovanskog Petrićevac prvi je snimljeni nastavak dokumentarnog serijala Golgota Banjalučke biskupije koji govori o životu prije rata, događajima u ratu i stradanjima devedesetih godina vezanim uz Banja Luku, te o sadašnjem trenutku.

Većina svjedoka prvi puta govori svoja svjedočanstva. Unatoč brojnim preprekama, želja za povratkom nije nestala. Film je snimila Udruga Hrvata banjalučkog kraja Nazaret.

“Svojim dolaskom pomažete širenju istine o našem progonu. Radujemo se Vašem dolasku”, poručuju iz Udruga Nazaret.