Dragi župljani,

donosimo vam promjene u službama u našoj župi.

Kao što znate, naš je dragi don Danijel Vidović premješten u Torino, točnije u Valdocco gdje je prvi salezijanski oratorij pokrenuo don Bosco. Don Danijelov nasljednik je naš don Damir Stojić koji ujedno prestaje biti studentski kapelan Sveučilišta u Zagrebu. Don Damira će zamijeniti don Mario Bobić koji je razriješen službe župnog vikara i ravnatelja Oratorija Dominik Savio.

Novi ravnatelj oratorija je đakon Tomislav Lukač, a asistent u župi nakon Frane Bešlića bit će Hrvoje Kolak.

Don Šime Zubović i don Pavao Špoljar imenovani su župnim vikarima, a iste je dužnosti razriješen don Izidor Lukić.

Želimo dobrodošlicu novim licima u našoj župi i zahvaljujemo se onima koji nas napuštaju. Pozivamo vas da molite za našu župu, svećenike, mlade i sve župljane kako bismo vjerno nastavili zajedno služiti Gospodinu.