Ušli smo u korizmu, najsvetije vrijeme za svakoga kršćanina. Svetu misu u našoj crkvi na Pepelnicu predvodio je župnik don Danijel Vidović, uz glazbenu pratnju mješovitog zbora. Donosimo vam galeriju slika i propovijed, koja nas može potaknuti na dublje promišljanje o korizmi i njezinu značaju za naš život.

Podsjećamo vas na sljedeće događaje i aktivnosti u našoj župi tijekom korizme:

Pobožnost križnoga puta bit će utorkom i petkom u 18,20 sati u crkvi Svete Mati Slobode. U crkvi Duha Svetoga bit će petkom u 17 sati, a po završetku križnoga puta slavit ćemo svetu misu. Zbog toga petkom ujutro u crkvi Duha Svetoga neće biti sv. mise. Tijekom korizmenih petaka kupit će se milostinja na sv. misama koja će biti namijenjena za obnovu, uređenje i popravke u našim crkvama Duha Svetoga i Svetoj Mati Slobode. Svake nedjelje kroz korizmu na rasporedu su kateheze za odrasle s početkom u 17 sati.

Foto: Jelena Franić