Članice ADMA-e (Udruženja Marije Pomoćnice) dana 25. siječnja 2020. godine na Knežiji okupile su se na duhovnoj obnovi uz pratnju svoje duhovne voditeljice s. Valentine Baričević. Duhovna obnova bila je priprema za nadolazeću obnovu obećanja koju će članice proslaviti dana 29. siječnja 2020. godine u našoj župi za vrijeme svete mise u 19 sati. Duhovna obnova započela je molitvom krunice u crkvi Marije Pomoćnice nakon koje je slijedio nagovor don Vitomira Zečevića u kojoj se dotakao ovogodišnje Pobudnice, zatim ispit savjesti, ispovijed, sveta misa i kratko klanjanje. Okrijepljene poticajnim i ohrabrujućim riječima don Zečevića te još jačom povezanošću i čistim srcem, članice su spremne na obnovu obećanja.