Započinje pobožnost devetnice sv. Josipu u našoj župnoj crkvi koja će trajati od 10. do 18. ožujka, svakog dana u 18,20h, a utorkom i petkom u 17,45h prije križnog puta. Pobožnost se sastoji od molitve krunice, litanija i pjesme, uz misno slavlje u 19 sati.

Duhovna obnova koju vodi župnik don Danijel Vidović održat će se u ponedjeljak, 11. ožujka u 17,30h, prije pobožnosti drugog dana devetnice sv. Josipu.

Cjelonoćno klanjanje Isusu u Presvetom oltarskom sakramentu bit će u petak, 15. ožujka iza večernje mise, a završava s jutarnjom misom u 7h. Poželjno je zapisati se u koje vrijeme možete prisustvovati klanjanju po sat vremena, naravno možete ostati i dulje. Prijaviti se možete kod gospođe Marije do 13. ožujka iza večernjih misa ili na telefon 098 86 77 21.

Na samu svetkovinu u utorak, 19. ožujka u 17,45h prije križnog puta započet će glazbeno-meditativna proslava sv. Josipa. Nakon misnog slavlja molitelji zajednice sv. Josipa pozivaju na druženje u Jedro uz sok i kolače.