Poštovani gospodine župniče i župljani ove župe,

šaljemo vam topli pozdrav iz planine Mixe Oaxaca (čitaj: Mihe Vahaka) iz internata pod nazivom „Kuća Laura Vicuña“. Ovdje žive adolescentice koje žele napredovati i postati, kako nam kaže Don Bosco, dobre kršćanke i građanke.

Naša je zgrada pretrpjela štetu zbog jakih potresa prošle godine te se malo po malo popravlja. Ipak, još nam uvijek nedostaje jedna velika zgrada. Iz tog vam razloga svim srcem zahvaljujemo zbog vaše velike suradljivosti, a ponajviše zbog topline i velikodušnosti s kojom ste to učinili.

Neka vam dragi Bog plati i neka Djevica Marija umnoži.

Šaljemo našu zahvalu putem molitve. Svih ovih dana na svetoj misi imamo nakanu za naše dobročinitelje, a sada posebno i za vas te vaše potrebe.

Mnogo vam zahvaljujem.

Srdačno,

vaše sestre i mladi iz Kuće Laura Vicuña, koje su sada s našim volonterkama Ivom i Lucijom te nešto prije i Ivanom, koje su došle ojačati našu misiju.

Sestra majka Raquel

SLIKE I SVJEDOČANSTVO