USKRSNA ISPOVIJED

Uskrsna ispovijed za župljane bit će u utorak 27. ožujka od 17 do 19 sati i za mlade od 20 sati. Kao i svake godine, bit će više svećenika na raspolaganju pa iskoristite ovu priliku. Molimo Vas da ispovijed ne ostavljate za zadnji trenutak.

ISPOVIJED U VELIKOM TJEDNU

Svaki će dan svećenici biti na raspolaganju od 9 do 11 sati ujutro te od 17.30 sati. Tijekom Vazmenog trodnevlja neće biti mogućnosti za ispovijed kako bismo svećenicima omogućili sudjelovanje u obredima.

VAZMENO TRODNEVLJE – OBREDI

Veliki četvrtak – 19 sati – don Ante Vasilj

Veliki petak – 19 sati – don Ivan Terze

- križni put u 15 sati u Svetoj Mati Slobode i crkvi Duha Svetoga

Vazmeno bdjenje – 21 sat – mons. Mijo Gorski, biskup

USKRS

Sveta Mati Slobode: 7, 9, 10:30, 12 i 19 sati

Crkva Duha Svetoga: 7 sati

USKRSNI PONEDJELJAK

Sveta Mati Slobode: 7, 10:30 i 19 sati

Crkva Duha Svetoga: 7 sati