Pjevači Mješovitog zbora naše župe bili su iznimno počašćeni pozivom mo. Miroslava Martinjaka, regens chori zagrebačke katedrale, što su dobili priliku predvoditi pjevanje posljednjeg dana priprave za blagdan blaženoga Alojzija Stepinca, u petak 9. veljače. Euharistijsko je slavlje predslavio mons. Valentin Pozaić, pomoćni biskup zagrebački, a o svemu je izvješteno na mrežnim stranicama Informativne katoličke agencije.

Nakon euharistijskoga slavlja zboraši nisu propustili prigodu obići blaženikov grob i izreći svoju molitvu i zahvalu Bogu na daru života i mučeništva vjere blaženoga Alojzija Stepinca.

Unatoč spriječenosti jednog dijela, ipak se okupio lijep broj pjevača koji su složnim glasom i radosna srca pjevali hvalu Gospodinu uz orguljsku pratnju Anite Kaić-Poslek, prof. i pod ravnanjem Maruše Bartolić, prof. te i ovaj put na najljepši način predstavili svoju jarunsku župu.