Zimske aktivnosti u Oratoriju Dominik Savio krenule su s trećim danom nove godine! Već tradicionalni Zimski oratorij okuplja stotinjak djece s kojima će raditi naši marljivi animatori do 12. siječnja.

Program se sastoji od raznih druženja, izleta i igara, kao i duhovnih i edukativnih radionica poput domaćinstva, glazbe, sporta i znanosti, a kroz zanimljive i kreativne skečeve pratit ćemo čudnovate zgode šegrta Hlapića i njegovih prijatelja. Zimski oratorij kao jedno kompletno duhovno, edukativno i zabavno iskustvo omogućuje djeci provođenje kvalitetnog slobodnog vremena u društvu svojih vršnjaka, ali i mladih i svećenika koji im nastoje svoju ljubav prenijeti kroz nesebično darivanje.

Družit ćemo se svakog radnog dana od 10 do 16:30 sati, a kako smo se proveli prvoga dana možete pogledati u fotogaleriji.

Foto: Marino Pleić