Nalazimo se u trodnevnici pred svetkovinu sv. Ivana Bosca, utemeljitelja Salezijanske družbe, koja će se održati 31. siječnja. Trodnevnicu vode don Mihovil Kurkut, don David Leskovar i don Danijel Vidović. Središnje misno slavlje na svetkovinu sv. Ivana Bosca u 19h predvodi ravnatelj salezijanske zajednice don Damir Stojić u župnoj crkvi Svete Mati Slobode.

Molitva 3. srijede velike devetnice sv. Josipu započet će u 18,20h molitvom zagovora sv. Josipu i sv. Ivanu Boscu, tih dragih nam zaštitnika, zagovornika i Božjih ugodnika, te krunicom sv. Josipa sa predrazmatranjima – molitvama sv. Josipu i Don Boscu. Molitva završava misnim slavljem, a nakon toga druženjem kroz zabavni program u oratoriju. Svi ste dobrodošli! Blagoslovljen blagdan sv. Ivana Bosca!

Zbog zdravstvenih problema od sada nam više neće moći biti duhovnik don Ivan Matijević. Hvala mu na duhovnom vodstvu protekle četiri godine, hvala za svaku pomoć, molitvu i misna slavlja. Želimo mu puno zdravlja, uz obilje Božjeg blagoslova i zagovora sv. Josipa.

Misno slavlje sljedeće molitvene 4. srijede velike devetnice pred blagdan bl. Alojzija Stepinca predvodit će nam župnik don Ante Vasilj, koji će nam biti i duhovnik! Počašćeni smo, radosni i zahvaljujemo mu što je uz svoje mnogobrojne obaveze preuzeo i našu MZ, duhovno vodstvo, pomoć, bodrenje i poticanje življenja po uzoru sv. Josipa kroz Božju Riječ i Euharistiju! Neka i njega prate naše molitve, Božji blagoslov i zagovor Marije Pomoćnice i sv. Josipa kod Gospodina, u Godini svetog Josipa.