Učenici OŠ Ivana Nepomuka Jemeršića iz Grubišina Polja posjetili su naše Svetište u sklopu izleta  „Advent u Zagrebu“. Učenici su došli u pratnji vjeroučiteljice sestre Ivanke Ivanković i nekoliko roditelja.

Učenike je u Svetištu dočekao don Ante Vasilj, župnik i upravitelj Svetišta. Don Ante je predstavio salezijanku  zajednicu i salezijansku župu, kao i sve aktivnosti koje se događaju u župi. Isto tako predstavio je tijek gradnje naše crkve te sve njegove zanimljivosti, kao što su kenotaf, vitraji, kapelica i stakleni plašt u kojemu su kuglice s imenima mjesta i gradova gdje su se događala ratna stradanja. Učenici su posjet završili pjesmom i molitvom na vanjskom oltaru Svetišta (Pieta Croatica).