U subotu, 2. rujna 2017. Molitvena zajednica je s duhovnikom don Ivanom Matijevićem bila na svom 7. hodočašću u Ludbregu kako bi se poklonila relikviji Predragocjenoj Krvi Kristovoj.

Nakon svečane procesije koja je krenula s relikvijom iz crkve Presvetog Trostva, bilo je misno slavlje koje je predvodio varaždinski biskup mons. Josip Mrzljak u Zavjetnoj kapeli uz mnogobrojne svećenike koncelebrante, a prisustvovali su i mnogobrojni hodočasnici iz  brojnih župa iz čitave Hrvatske, Slovenije i Mađarske.

Poslije euharistijskog klanjanja, križnog puta i blagoslova hodočasnika s Presvetim, ispunjenim dušama i raspjevanim srcima vratili smo se svojim obiteljima i župljanima, prenoseći im blagoslove s euharistijskog slavlja.