6. i 7. svibnja održalo se 10. hodočašće Molitvene zajednice sv. Josipa u Međugorje Mariji Kraljici Mira, uživajući pod Njezinim plaštem i pod zaštitom sv. Josipa, koji su nas nosili do Svog Sina Isusa i Oca nebeskog kroz molitve krunice, križnog puta, euharistije i euharistijskog klanjanja u kojima smo prikazali cijelu župnu zajednicu sa svećenicima salezijancima moleći i za duhovna zvanja. Nakon nezaboravnog lijepog razgledavanja slapova Kravice, naša Gospa nam je kao posebnu milost poslala na odmorište Krka naših osam bogoslova s don Mladenom Delićem da nam se pridruže na zajednički piknik, za koje inače u Molitvenoj zajednici molimo, a posebno drag don Mladen nas je dodatno duhovno nadahnuo, osnažio i blagoslovio i tako okrunio naše lijepo hodočašće.

Autorica: Marija Samaržija

GALERIJA SLIKA