I naša grupa hodočasnika MZ sv. Josipa i župljana Duha Svetoga, hodočastilo je u subotu 10. rujna sa Sljemena nakon sv. mise u Kapelici Majke Božje Sljemenske Kraljice, sa 400-tinjak hodočasnika koji su krenuli iz katedrale, a u kojoj su bili i naši, kako mladi tako i stariji župljani. Svi zajedno nakon okrjepe duše i tijela krenuli smo hodočasteći molivama i pjesmom na usnama do naše Majke Božje Bistričke.

U nedjelju, 11.rujna, priključili su nam se i hodočasnici iz naše župe, kao i naše MZ sv. Josipa koji su s don Josipom Krpićem stigli autobusom, prisustvujući tako prekrasnom misnom slavlju koje je predvodio zagrebački nadbiskup kardinal Josip Bozanić koji nas je pozdravio i zamolio da uz svoje nakane prikažemo Majci Milosrđa i nakane Crkve i molitve za početak sinodskih zasjedanja Druge sinode naše Zagrebačke Crkve.

Marijo, Majko Božja Bistrička i sv. Josipe, budite nam na pomoći  i molite za nas!

Marija S. i MZ sv. Josipa župe Duha Svetoga

GALERIJA SLIKA