Drugu godinu zaredom obiteljska zajednica naše župe organizirala je vikend (17. i 18.rujna) duhovne obnove u Samoborskom gorju. Gostinjac Planinarske bratovštine sv. Bernarda iz Samobora i ovaj put nam je bio utočište. Odazvalo se šest obitelji, a program duhovne obnove vodio je naš voditelj i župnik don Ante Vasilj kojem se ovim putem zahvaljujemo. Unatoč lošim vremenskim prognozama, prvi dan vikenda bio je sunčan premda nas je kiša ispratila iz Zagreba kad smo kretali u ranim jutarnjim satima. Raspoloženje je bilo na visokoj razini, a zamjetno je bilo i sudjelovanje članova zajednice u programu duhovne obnove, što je dokaz da naša zajednica raste i jača u svom zajedništvu. Smisao naših druženja je istinsko zajedništvo u Kristu, a to zajedništvo je svakim našim susretom sve čvršće i očitije. Duhovno okrijepljena obiteljska zajednica u novu pastoralnu godinu kreće sa svojim redovitim susretima i drugim aktivnostima u našoj župi. Ovim putem pozivamo obitelji naše župe da nam se pridruže, a osobito obitelji sa školskom djecom.