Obiteljska zajednica obilježila je Majčin dan, 8.5.2016. hodočašćem u Ludbreg, Proštenište Predragocjene Krvi Kristove. Predvođeni našim župnikom Don Antom Vasiljem hodočašće smo u zajedništvu obitelji započeli molitvom križnoga puta ispred Zavjetne kapele Hrvatskog Sabora. Zajedno sa župljanima iz Ludbrega te brojnim drugim hodočasnicima obiteljska je zajednica sudjelovala na središnjem euharistijskom slavlju nakon kojega nam je posebne pozdrave uputio i mons. Josip Đurkan, upravitelj svetišta. Naša su djeca s posebnim oduševljenjem slušala o euharistijskom čudu, događaju pretvorbe Krvi Kristove iz 1411. godine. Nakon sudjelovanja na župnoj sv. misi uputili smo se na okrjepu, a kraj našega druženja obilježili smo posjetom obiteljskom poljoprivrednom gospodarstvu obitelji Kežman. Iako je ovo bilo kratko hodočašće osvjedočili smo se kako kroz ovakva druženja, hod i molitvu naša zajednica iz dana u dan sve više raste. Zahvalni smo našem župniku don Anti Vasilju koji nas svojom zauzetošću i prisutnošću neprestano potiče da se kao zajednica uvijek okupljamo oko Gospodina kao središta našega života i naših obitelji.