Obiteljsko savjetovalište započelo je s radom prošloga utorka. Već na prvom susretu organizirali smo savjetodavnu pomoć za župljane koji su nam se javili sa stambeno-pravnim, bračnim i građevinskim problemima i upitima. Naš broj volontera se također povećao, a radosni smo što nam se pridružuju i umirovljenici kao volonteri te studenti psihologije i komunikologije. Popis svih usluga koje pružamo pronaći ćete na listiću na izlazu iz crkve. Pozivamo vas da nam se pridružite jer su velike potrebe naše župe, a svoju potporu radu Savjetovališta možete dati i molitvom. Sve vas radosno očekujemo svakoga utorka od 17 do 19 sati u prostoriji na južnoj strani crkve. Informacije potražite i na e- mailu: obiteljska.sms@gmail.com ili putem telefona: 099/844-0707.

Vaša Obiteljska zajednica!