U sklopu humanitarne akcije “Šibom do znanja”, tijekom koje su se iza nedjeljnih misa prije blagdana sv. Nikole dijelile ukrasne šibe, vašim dobrovoljnim prilozima sakupljeno je 2.145,00 kuna koje će biti usmjerene za pomoć u školovanju djece iz siromašnih obitelji naše župe Duha Svetoga.

Projekt pod nazivom “Šibom do znanja” osmislili su i vode salezijanci suradnici uz pomoć mladih instruktora i djece iz školske grupe Družbice Bezgrešne Marije, a šibe su tijekom puna dva tjedna izrađivali mladi i djeca u Večernjem oratoriju.

To je samo jedan u nizu projekata i inicijativa koje suradnici svake godine poduzimaju kako bi onima najpotrebitijima omogućili što bolje i kvalitetnije obrazovanje pomažući tako njihovu cjelovitu odgoju i rastu.

Zahvaljujemo svima koji su uložili svoje vrijeme i trud u ukrašavanje šiba i koji su svojim dobrovoljnim prilozima pomogli ovaj projekt.

GALERIJA SLIKA