25. i 26. travnja našu su župu posjetili mladi iz Kruševa pokraj Mostara predvođeni župnikom don Ljubom Planinićem. Zbor, tamburaši i klapa animirali su u subotu i u nedjelju misno slavlje te priredili veoma lijep koncert u subotu navečer. Malo slobodnog vremena posvetili su obilasku znamenitosti na Mirogoju, Šestinama i u katedrali. Pjesma koja se zaorila spontano nakon mise u 12 sati potvrda je da su i domaćini i gosti bili obogaćeni ovim susretom.

Mi svećenici salezijanci i naši gosti iz Kruševa najiskrenije zahvaljujemo gospođama koje su ova dva dana pripremale obroke i ostalo što je bilo potrebno našim gostima, a osobita zahvala svim obiteljima koje su iskazale velikodušnost u prihvaćanju gostiju iz Kruševa. Svi mladi iz Kruševa bili su oduševljeni lijepim prijemom u obiteljima. Hvala vam!