Da sam, da sam, da sam majstor!

Subota ujutro. Sunce sja, a termometar pokazuje ugodnih 20 stupnjeva.  Skupina entuzijasta, volontera instruktora hrabro kroči prema prostoru u kojem se održavaju instrukcije, mijenjajući time kavu na Jarunu za prašinu u podrumu. O čemu je uopće riječ?! Nakon dugotrajnih pregovora, premišljanja, crtanja, napokon smo krenuli u akciju uređenja prostora. Prvi zadatak, mukotrpno skidanje zvučne izolacije, ostavštine bivšeg glazbenog studija, te popularno „šmirglanje“  uz dobro društvo, glazbu i pokoju kapljicu uspješno je završen. Ispred nas još stoji dugi put popločen fizičkim radom i kreativnim izazovima, a sve to kako bi prostorije za instrukcije postale još omiljenije mjesto za učenje i druženje. Volonteri pridružite se, čujem da se dijeli obilje milosti.

GALERIJA SLIKA