Dragi naši župljani, vjernici, ljudi dobre volje. Svjedoci smo nezapamćenih poplava u Slavoniji, susjednima Bosni i Hercegovini te Srbiji. Mnogi ljudi su u samo jednom trenu izgubili sve ono za što su se godinama trudili i marljivo radili.

Zahvaljujemo se svima koji su svojim radom, trudom, donacijama ili na bilo koji drugi način pridonjeli pomoći stradalima u ovim nepogodama. Jedan kamion već smo otpremili pravac Slavonije, ali pomoći još uvijek treba.

Sve vas koji ste u mogućnosti pomoći pozivamo da donacije u odjeći, obući i namirinicama predate u dvoranu blaženog Alojzija Stepnica, a novčane donacije možete ostaviti u župnom uredu u uredovno vrijeme ili iza svetih misa.

"Što god učiniste jednom od ove moje najmanje braće, meni učiniste!" (Mt 25, 45)