Svim lijepim stvarima dođe kraj pa tako i PGS-u. Jučer su u Boćarskome domu službeno zatvorene XXIV. Međunarodne igre salezijanske mladeži – SALOM. Na igrama je sudjelovalo 97 ekipa iz 13 zemalja s 1018 sudionika. Svi su se natjecali u ukupno 5 sportova, u muškoj i ženskoj kategoriji. Zatvaranje je vodio don Ivan Marjanović uz pomoć simultanih prevoditelja na druge jezike.

Naša župa osvojila je zlatnu medalju u futsalu, kao jedinu medalju za Jarun. Od značajnijih rezultata treba spomenuti 4. mjesto mlađih nogometaša i 4. mjesto miješanog jarunsko-knežijanskog stolno-teniskog para Zimakijević/Novak. No, važnije od svih medalja bila su nova iskustva i zajedništvo koje se rodilo iz igara. Dokazali smo kako se u duhu salezijanstva, vjere i učenja sv. don Ivana Bosca može sve ostvariti i kako možemo prebroditi sve prepreke. Čestitamo svim sudionicima i nadamo se da su im Zagreb i naša župa bili dobri domaćini.

Galerija slika