Stolni tenis XXIV. salezijanskih igara odigravao se u osnovnoj školi Bartola Kašića na Jarunu. Češka je dominirala turnirom odnijevši čak 6 medalja. Boje naše župe branili su Zlatko Zimakijević u mlađoj kategoriji, odnosno Filip Cerovec u starijoj. Jaka konkurencija onemogućila je našim momcima prolaz u daljnju fazu natjecanja pa je tako Zlatko prošao bez ijedne pobjede, omjerom 0:3, odnosno Filip omjerom 2:2.

Valja zapaziti rezultat jarunsko knežijanskog para Zimakijević/Novak koji je u mlađoj kategoriji parova osvojio 4. mjesto. Dečki kažu kako im poraz nije teško pao jer su upoznali mnogo dragih i dobrih ljudi bog čega će im ovo natjecanje ostati u dobrom sjećanju. Svaku pohvalu u organizaciji ovog natjecanja zaslužuje asistent s Knežije – Domagoj Bešlić koji je besprijekorno vodio ovo natjecanje i pobrinuo se da sve prođe u prijateljskom ozračju.