U subotu 26. siječnja u športskoj dvorani osnovne škole Bartola Kašića održan je malonogometni turnir osnovnoškolaca povodom priprave za blagdan Sv. Ivana Bosca 31. siječnja. Na turniru su nastupile ekipe iz naše župe, župe Sv. Marka Križevčanina i MNK Nacional. Turnir je pozdravnim govorom i blagoslovom otvorio don Josip Kajić.

Don Josip je upoznao mlade nogometaše s likom don Bosca i salezijanskim načinom rada. Nakon lijepog uvoda odigrane su utakmice u kojima je bilo puno zanimljivih poteza i lijepih golova, a što je najvažnije u zdravoj natjecateljskoj atmosferi bez posvki i ružnih riječi. Najuspješnija se pokazala ekipa MNK Nacionala, a najvrjedniji trofej Fair play zasluženo je osvojila ekipa Sv. Marka Križevčanina. Tako smo jednim športskim natjecanjem započeli pripravu za blagdan našeg Don Bosca.