Akcija „Šibom do znanja“ , uspješno održana prve nedjelje došašća u organizaciji salezijanaca suradnika, pokazala je kako se blagdan sv. Nikole dočekuje u punoj pripravnosti.

U duhu nadolazeće svetkovine članovi školske grupe „Družbica Bezgrešne Marije“ danima su, uz obaveze u školi i izvan nje, marljivo ukrašavali šibe od čije su prodaje prilozi namijenjeni školovanju one djece iz naše župe čije im obitelji to ne mogu priuštiti. Otuda i inspiracija za naziv akcije „Šibom do znanja“.

Salezijanci suradnici već treću godinu zaredom organiziraju akcije uoči blagdana svetog Nikole koja kao i svaki put uspješno okuplja ljude dobre volje u zajedničkoj želji za pomoć potrebitima.

Dok jedni šibe ukrašavaju, drugi još zadatke rješavaju.

Šibom do znanja :)

Instruktori i učenici zajedničkim snagama i uz puno zabave ukrasili su šibe povodom Sv. Nikole, djeci najdražeg sveca.

Šibe su se dijelile uz dobrovoljni prilog za aktivnosti mladih u našoj župi što je naišlo na velik odaziv.