U subotu 10. studenog trećeg dana trodnevnice u športskoj dvorani osnovne škole Bartola Kašića održan je 3. memorijalni turnir don Petar Šimić u malom nogometu za osnovnoškolce.Na turniru je nastupilo šest ekipa, dvije iz župe Duha Svetoga, dvije iz Sv. Marka Križevčanina, Sv. Petar i Sv. Antun Padovanski. Turnir je svečano otvorio don Josip Kajić, koordinator Vijeća mladih, pozdravio je sve prisutne i blagoslovio sve prisutne nakon čega su u 9 sati i počele utakmice.

Odigrano je 10 utakmica, a poredak je slijedeći:

1.mjesto Sveta Mati Slobode

2. mjesto Sv. Marko Križevčanin 1

3. mjesto Duh Sveti

4. mjesto Sv. Petar

5.mjesto Sv. Marko Križevčanin 2

6. mjesto Sv. Antun Padovanski

Fair play trofej osvojila je ekipa Sv. Marko Križevčanina 2.

Župnik don Ante Vasilj na kraju turnira došao je pozdraviti i zahvaliti svim sudionicima i organizatorima, pa kako smo i počeli tako je i s zajedničkom molitvom i blagoslovom zatvoren turnir.
Ovim prigodnim turnirom tako čuvamo uspomenu na našeg don Petra, graditelja naše zavjetne crkve Sveta Mati Slobode.