Športska grupa u župi Duha Svetoga Svete Mati Slobode i ove školske i akademske godine nastavlja sa svojim aktivnostima.

U planu za ovu sezonu su mali nogomet(futsal) u tri kategorije:prvopričesnici, krizmanici i seniori(srednjoškolci,studenti i radnička mladež), odbojka za djevojke(starije srednjoškolke i studentice), stolni tenis i ples. Športaši će nastupati u katoličkim ligama: nogometnoj(za sve kategorije), odbojka(djevojke) i stolni tenis.

Katolička malonogometna liga za seniore započela je 15. rujna, a našu župu predstavljaju dvije ekipe koje se natječu u 2. i 3. ligi. Katolička odbojkaška započinje 29. rujna, a stolnoteniska tijekom 10. mjeseca. U radu s djecom i mladima sudjeluje 6 animatora/trenera. Tri animatora rade s prvopričesnicima, dva s krizmanicima i jedan s odbojkašicama. Stolnotenisači treniraju zajedno sa svojim suigračima. Pozivamo sve da se priključe navedenim grupama.