U jako uzbudljivoj utakmici momčad SMS. 2 izborila je pobjedu protiv odlične ekipe Sv. Antuna Padovanskog te se tako dva kola prije kraja izborila za play-off fazu.

Prvo poluvrijeme nije moglo bolje završiti. Ekipa  SMS 2 vodila je s visokih 4 – 0.

U drugom djelu potpuno druga utakmica…momčad Sv. Antuna Padovnskog vadi golmana te s igračem više dolazi do izjednačenja.

Za konačnih 5 – 4 za SMS 2 pobrinuo se Domagoj Golubar koji ujedno postiže svoj prvi hat-trick. Dva pogotka je postigao super raspoloženi Danijel Ružić. Mora se spomenuti da je momčadi SMS 2 nedostajalo petorica standardnih rutinera. Zato su se dvojac Domagoj Golubar i Danijel Ružić iskazali kao odlično rješenje, svojim su se pogocima u jednoj utakmici priključili i samom vrhu svjetskih strijelaca :)

  • Messi 5
  • Gomez 4
  • Golubar 3
  • Ružić 2

Bravo dečki samo tako dalje ;)