U subotu 26. ožujka, na parkingu ispred crkve Sveta Mati Slobode okupilo se 15-tak prvopričesnika kako bi proveli sportsko prijepodne i iskoristili sunčani dan koji je bio kao stvoren za nogomet na parkingu.

Na početku druženja okupljene je pozdravio i župnik don Ante Vasilj, koji je vodio uvodnu molitvu.

Nakon molitve "stariji" dečki Kosalec, Ivković, Rikić i Vinkec postavili su golove za mali nogomet, stolove za stolni tenis i stolni nogomet, i igra je mogla početi.

Bilo je živo i dinamično, jer je parking pretvoren u pravo pravcato igralište u kojem su djeca uživala gotovo tri sata. Po dvije ekipe igrale su nogometni turnir, dok se ostatak u pauzi od nogometa i iščekivanju iduće utakmice zabavljao na "pingaču" i stolnom nogometu.

Idući susret zakazan je za subotu 9. travnja pa dođi i pridruži nam se wink.