Prvi dio sezone Katoličke malonogometne lige je za nama. Iz naše župe sudjelovale su čak tri momčadi sa solidnim uspjehom.

Ovdje donosimo kompletni na rezultate svih momčadi… 

Osvrt započinjemo sa rezultatima „Duhova“ o kojima smo već podosta pisali ove sezone. Momčad Duha Svetog nastupila je u 1.KMNL i zauzima odlično četvrto mjesto, sa samo 3 boda zaostatka za vodećim Blaženim Ivanom XXIII.

 

Datum

Vrijeme

Mjesto

Domaci

gol

gol

Gostujuci

October 2, 2010

9:20am

B

Duh Sveti

3

0

Srce Isusovo

October 9, 2010

10:00am

A

Duh Sveti

5

1

Sv.Nikola Tavelić

October 9, 2010

9:20am

A

Duh Sveti

3

4

Sv. Petar 2 – Zagreb

October 16, 2010

8:00am

C

Sv. Josip

0

2

Duh Sveti

October 30, 2010

1:20pm

A

Sv. Obitelj

1

2

Duh Sveti

November 6, 2010

12:40pm

C

Duh Sveti

1

1

Blagovijesti navještenja Gospodinova

November 6, 2010

2:00pm

A

Duh Sveti

4

3

Sv. Blaž

 

 

Momcad

Odigrane

P

N

I

GD

GP

DB

Bodovi

Blaženi Ivan XXIII.

7

6

1

0

28

7

3

22

Sv. Josip

7

6

0

1

26

5

3

21

Sv. Marko Križevčanin

7

6

0

1

23

12

3

21

Duh Sveti

7

5

1

1

20

10

3

19

Sv. Petar 2 – Zagreb

7

5

0

2

20

12

3

18

Sv. Obitelj

7

4

1

2

14

5

3

16

Blagovijesti navještenja Gospodinova

7

3

2

2

14

8

3

14

Navještenje BDM

7

3

2

2

21

22

3

14

Sv. Petar 1 – Zagreb

7

2

3

2

18

15

3

12

Marija Pomoćnica

7

2

2

3

13

16

3

11

Sv. Luka

7

1

2

4

9

13

3

8

Sv. Jeronim 1

7

1

2

4

8

22

3

8

Srce Isusovo

7

2

0

5

7

19

0

6

Sv. Blaž

7

0

0

7

14

33

3

3

Sv. Barbara

7

0

2

5

7

20

0

2

Sv.Nikola Tavelić

7

1

0

6

8

31

0

0

 

 

Za „Duhove“ su ove sezone nasupali: Matej Kozina, Eugen Gudek, Josip Košutić, Marko Grdić, Bruno Dobranski, Đuro Tumpak, Milan Gudeljević, Pavo Ježić, Robert Markušić, Daniel Rašeta, Srđan Voćanec, Ivan Maltarić, Zvonimir Vlak, Dino Bartoluci, Josip Topić, Iva Sundji i Davor Jurić „Beba“

Nastavljamo s rezultatima momčadi Sveta Mati Slobode 1. „Židini momci“ su također ostvarili dobar rezultat te se nakon kompletnih 7 kola nalaze na šestom mjestu 2.KMNL sa osvojenih 16 bodova.

 

Datum

Vrijeme

Mjesto

Domaci

gol

gol

Gostujuci

September 25, 2010

8:40am

B

Sv. Vid*Brdovec

0

2

Sv.Mati Slobode 1

October 2, 2010

8:00am

C

Sv.Mati Slobode 1

0

2

Sv. Matej

October 16, 2010

2:00pm

C

Sv.Mati Slobode 1

3

1

Rođenje BDM

October 23, 2010

8:00am

B

BDM Kraljica mira

3

4

Sv.Mati Slobode 1

November 6, 2010

10:40am

C

Sv. Mihael

1

1

Sv.Mati Slobode 1

November 6, 2010

12:00pm

B

Sv.Mati Slobode 1

0

2

Sv. Petar 3 – Zagreb

November 13, 2010

12:40pm

Šubićeva

Bezgrešno Srce Marijino

2

3

Sv.Mati Slobode 1

 

 

Momcad

Odigrane

P

N

I

GD

GP

DB

Bodovi

Sv. Ivan apostol i evanđelist

7

6

1

0

38

8

3

22

Uznesenje Blažene Djevice Marije – Stenjevec

7

5

1

1

24

10

3

19

Sv. Mihael

7

5

1

1

18

6

3

19

Bezgrešno Srce Marijino

7

6

0

1

30

4

0

18

Advocata Croatiae

7

5

1

1

29

11

0

16

Sv.Mati Slobode 1

7

4

1

2

13

11

3

16

Sv. Matej

7

5

0

2

28

8

0

15

Sv. Petar 3 – Zagreb

7

3

1

3

9

15

3

13

Filozofski fakultet Družbe Isusove

7

3

0

4

18

18

3

9

Sv. Petar – Ivanić Grad

7

3

0

4

11

19

0

9

Rođenje BDM

7

2

0

5

6

22

3

9

BDM Žalosna

7

2

1

4

16

20

0

7

Bl. Alojzije Stepinac – Velika Gorica

7

2

0

5

12

27

3

6

Sv. Vid*Brdovec

7

1

0

6

10

23

0

3

Frama

7

0

0

7

6

41

3

3

BDM Kraljica mira

7

0

1

6

6

31

0

1

 

 

Momčad Svete Mati Slobode 1: Antonio Židanić, Franjo Šestić, Mijo Kovačević, Hrvoje Sopina, Kristijan Bračun, Luka Tonjac, Mario Kršak, Mario Milina, Matija Antolović, Vinko Mirković, Kristijan Grbeša, Ivan Borovec, Mihael Borovec, Hrvoje Posilović, Juraj Đurinović, Miroslav Gašpert, Marcel Orešić

I kao „šećer na kraju“ donosimo rezultate iz premijerne sezone Svete Mati Slobode 2  u ovom sastavu.“Dečki iz Jedra“  su odlični drugi u 3.KMNL i nastave li ovim tempom, druga liga od iduće godine im je realnost.

 

Momcad

Odigrane

P

N

I

GD

GP

DB

Bodovi

Dominikanska mladež

7

6

0

1

44

17

3

21

Sv. Mati Slobode 2

7

5

0

2

16

11

3

18

Marija majka Crkve

7

5

0

2

14

13

3

18

Svi Sveti

7

4

2

1

21

16

3

17

Sv. Male Terezije

7

4

1

2

21

12

3

16

Sv. Ana

7

5

1

1

28

21

0

16

Presveto Trojstvo 2

7

3

2

2

15

15

3

14

Sv. Petar SV

7

3

1

3

15

15

3

13

Bl. Alojzije Stepinac – Savica

7

3

0

4

20

12

3

12

Kraljice sv. Krunice

7

3

0

4

17

16

3

12

Sv. Jeronim 2 – Maksimir

7

3

2

2

20

16

0

11

Sv. Nikola Biskup

7

3

2

2

19

15

0

11

Zajednica Cenacolo

7

1

1

5

14

32

0

4

Župa Rude – Plešivica

7

0

2

5

10

21

0

2

Bl. Alojzije Stepinac – Duga Resa

7

1

0

6

12

33

0

0

Presveto Trojstvo 1

7

0

0

7

10

31

0

0

 

 

 

Sezona 2010/2011. Raspored

Datum

Vrijeme

Mjesto

Domaci

gol

gol

Gostujuci

September 25, 2010

1:20pm

A

Marija majka Crkve

3

1

Sv. Mati Slobode 2

October 2, 2010

10:40am

A

Sv. Mati Slobode 2

3

1

Bl. Alojzije Stepinac – Savica

October 16, 2010

10:40am

C

Sv. Mati Slobode 2

4

3

Zajednica Cenacolo

October 16, 2010

9:20am

B

Svi Sveti

2

1

Sv. Mati Slobode 2

October 23, 2010

12:40pm

C

Sv. Mati Slobode 2

1

0

Kraljice sv. Krunice

October 30, 2010

9:20am

B

Sv. Mati Slobode 2

3

0

Župa Rude – Plešivica

November 6, 2010

8:40am

A

Sv. Mati Slobode 2

3

2

Sv. Male Terezije

 

Za hrabre „Jedraše“ su nastupili: Vedran Kosalec, Marin Sladić, Domagoj Barlović, Marcel Stojaković, Josip Rikić, Filip Granić, Tin Šipicki, Matej Živković, Josip Alan Štivičić, Josip Lasić, Mislav Sladić, Bogdan Janjanin, Danijel Ružić, Diva Selak.